با Odoo شما بايد تنها قابليت هاي مورد نياز را انتخاب و فعال كنيد و تنها براي آنچه استفاده مي كنيد پرداخت خواهيد كرد.

CRM نرم افزاري کامل جهت مديريت مشتريان و ارتباط با آنها. با اين نرم افزار به آساني مي توانيد فهرست کاملي از مشتريان خود داشته باشيد، قرار ملاقات ها را تنظیم کنید، تماس ها را پیگیری کنید و به کمک يک محيط کاربري ساده و در عين حال کامل و کاربردي آنها را مديريت نماييد. نرم افزار متن باز Odoo  یکی از نرم افزارهای موجود در این زمینه میباشد.

نرم افزار Odoo  یک نرم افزار متن باز با مجوز AGPL بوده که به صورت ماژولار ارایه میگردد، کسب‌وکارهای مختلف به کمک آن می‌توانند بازدهی خود را افزایش دهند.

این نرم افزار دارای ۸۵ برنامه کاربردی متناسب با نیاز سازمان شما است.

از جمله امکانات این نرم افزار:

صفجه تصویر KanBan این نرم افزار کاربران را قادر می‌کند فعالیت خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن کنترل کنند.
کاربران برای مدیریت فعالیت‌های خود در محیط این راهکار نرم‌افزاری می‌توانند از قابلیت‌هایی مثل کشیدن و رها کردن (Drag and Drap) استفاده کنند.

کاربران همچنین می‌توانند این برنامه را با دیگر برنامه‌های کاربردی موجود در نرم‌افزارهای مدیریت منابع سازمانی ترکیب کنند.
مثلاً فروشندگان می‌توانند در محیط برنامه مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) کانال‌های فروش خود را نیز مدیریت کنند و هم‌زمان کارهای دیگری مثل برنامه‌ریزی برای ایجام یک قرار ملاقات را نیز با یک کلیک انجام دهند.

مدیریت ارتباط با مشتری (OpenERP CRM)  این راهکار، شامل مدیریت راهبردی تیم فروش، مدیریت و هماهنگ سازی قرارهای ملاقات به همراه امکان ارتباط با سیستم تلفن دیجیتال مرکزی، مدیریت بازاریابی و تیم بازاریاب، می باشد.

این نرم افزار ماژول های دیگری نیز دارد که مطابق با نیاز شما قابل تغییر یا افزایش و کاهش است.